RELAXUJTE V SOLNÉ JESKYNI Z MRTVÉHO MOŘE

Aktualizace: 16. lis 2018

Mnoho našich zákazníků, díky pravidelným návštěvám naší solné jeskyně, zaznamenalo značné zlepšení svých zdravotních potíží. Především u astmatiků, alergiků, ekzematiků a osob s chorobami dýchacích cest dochází k tak významnému zlepšení zdravotního stavu, že je možno snížit a někdy dokonce vysadit užívané léky.

Pobyt v solné jeskyni příznivě zlepšuje naši zdravotní kondici a má pozitivní vliv při léčbě:

dýchacích cest, astmatu, zánětu průdušekdermatologických onemocněních – lupénka, atopický ekzém, aknévšech druhů alergiísrdečně-cévních onemocnění (vysoký krevní tlak, doléčení infarktu)trávícího traktu (vředy žaludku a dvanácterníku, Crohnova nemoc)revmatických chorob a artrózyporuch nervového systému – stres, přepracovanost, vyčerpánízlepšuje se látková výměna a zpomaluje proces stárnutízvyšuje imunitu organismu

Procedura v solné jeskyni trvá 50 minut a začíná vždy v celou hodinu. Do solné jeskyně se vchází v běžném oblečení, v ponožkách, které zdarma obdržíte k permanentce nebo máme k dispozici jednorázové návleky na obuv. K dispozici jsou uzamykatelné skříňky pro odložení osobních věcí (do jeskyně není povolen vstup s mobilním telefonem, jídlem nebo pitím). Po vstupu se usadíte do příjemných polohovacích křesel a při tiché relaxační hudbě odpočíváte. Jeskyni vnímáte všemi smysly, postupně dochází k zharmonizování a zrelaxování těla. Po uplynutí 45 minut se pomalu rozsvítí světla a obsluha tichým hlasem oznámí ukončení sezení. V zájmu bezpečnosti a jistoty je prostor jeskyně monitorován kamerou. Pro pobyt dětí jsou vyhrazeny hodiny a připravili jsme pro ně řadu hraček.

Procedury v solných jeskyních se doporučují nejen osobám se zdravotními problémy, ale také zdravým jedincům pro posílení obranyschopnosti a imunitního systému organismu. Jsou velmi vhodnou regenerací pro seniory.


Jedna procedura se podle pozorování vyrovná několika dnům stráveným u moře. Optimální je absolvovat kúru 10-15 návštěv, 2x v prvních dvou týdnech, dále pokračovat 1x týdně.


Kde nás najdete

Solná jeskyně Relax Labská louka 650 Hradec Králové - Třebeš (naproti restauraci Duran) MHD číslo 16, 18, 20, 25

Mapa kde nás najdete: Google mapy zde

Provozovatel: Iva Hiklová IČ: 05620988


Tel: 721 416 416

nebo na emailu

rezervace@solnajeskynehradec.cz

info@solnajeskynehradec.cz

14 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše