PETROF GALLERY HRADEC KRÁLOVÉ

V roce 2017 jsme přímo v areálu továrny PETROF, na ploše 1600 m2, otevřeli obchodní a kulturní centrum PETROF Gallery. Nové místo pro vaše setkávání vzniklo rekonstrukcí staré výrobní haly, jejíchž součástí byly v minulosti například intonérské kabiny a donedávna sloužila především jako skladový prostor.

Naleznete zde jeden z největších a nejmodernějších pianosalonů ve střední Evropě, prostornou víceúčelovou halu se špičkovou akustikou a hudební kavárnu se samohrajícím klavírem, která zajišťuje skvělou atmosféru a dokonalé pohodlí každého hosta.


Rádi se podílíme na rozvoji kulturního dění široké veřejnosti a díky nové PETROF Gallery to můžeme dělat ještě intenzivněji. Možnosti jejího využití jsou neomezené.


Věříme v kvalitu českých výrobků, proto jsme se v rámci budování celého projektu spojili výhradně s českými firmami.


Unikátní prostory PETROF Gallery se nacházející v ulici Na Brně v těsné blízkosti OC Futurum a lákají návštěvníky svým netradičním moderním vzhledem. Vkusný design prosklené části showroomu s křišťálovým lustrem, stylová kavárna s balkónem a variabilní možnosti haly nesou tradici rodiny Petrof. Celé prostory jsou řešeny bezbariérově včetně sociálního zázemí.


Doufáme, že se vám náš nový projekt bude líbit.


Oficiální stránky: www.petrofgallery.cz


Fotogalerie:40 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše