NAVŠIVTE LANOVÝ PARK NA STŘÍBRŇÁKU

Aktualizace: 17. lis 2018

V lanovém parku se nacházejí lanové a outdoorové aktivity pro každou  věkovou kategorii. Lanové překážky jsou sestaveny do 3 okruhů dle náročnosti.


Mini lanové centrum

Určeno pro předškoláky, 7 překážek se záchytnou sítí.


Dětské lanové centrum

16 ks překážek + 1 x lanovka, které jsou umístěné na podsadách, ve výšce 1 metr nad zemí. Účastník se pohybuje v kompletní výbavě (sedací úvazek, smyce a karabiny, helma) se zajištěním do jistícího lana. Každá překážka se může vynechávat či plnit opakovaně. Doba průchodu je pouze doporučená na 1 hod.

Vysoké lanové centrum

V parku se nachází 28 vysokých lanových překážek s výškou 4 – 8 metrů nad zemí a 7× lanovka. V půlce okruhu, po 16 překážkách se dá sjet visutou lanovkou a zakončit průchod. Doba průchodu je doporučená na 2 –3 hod. Vysoké lanové centrum je vhodné pro návštěvníky nad cca 150 cm výšky.


Pro školy, skupiny a firemní kolektivy jsou v parku vytvořeny speciální týmové překážky. Součástí skupinových programů je lezení na 6-metrové horolezecké stěně, výuka jumarování, slaňování a lezení s cepíny, motivační, komunikační i adaptační hry. Spolu se zázemím autokempu jsou zde vytvořeny ideální podmínky pro školní výlety, kurzy či firemní setkání.


Ceny

V ceně vstupenky na libovolný lanový program je i možnost vyzkoušení dalších herních a zábavných aktivit – Biatlonová laserová střelnice , lezení na horolezecké stěně (vlastní jištění), lezení lezeckou sítí (vlastní jištění), skákací trampolínu, lukostřelbu, minigolf, kroket, holandský billiard, stolní hokej Weykick, strategická švédská hra Kubb, házecí hra Spin Ladder , ruské kuželky, deskové hlavolamy, slack-line, hry Angry birds, dětské házecí hry, logické hry a soutěže. Vstupenka je časově neomezená.


FOTOGALERIE:

Adresa: Autocamp Stříbrný Rybník P.O. BOX 42 Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E Latitude: 50.203308, Longitude: 15.894438

Telefon: +420 495 518 819

E-mail: rezervace@bktour.cz

WWW: www.stribrny-rybnik.cz/lanovy-park

42 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše