Fitness a wellness club FIT4FUN Hradec Králové

Fitness a welness centrum Fit4Fun Hradec Králové nabízí profesionální služby klientům v plně klimatizovaných prostorách od roku 2003 o celkové rozloze 900 m2. Najdete nás v obchodním centru Orlice Shopping Park Hradec Králové. Nedílnou součástí obchodního centra je také hypermarket Albert, restaurace, kavárna, parkoviště a nový dětský koutek.

Součástí klimatizovaného fitness a wellness centra je rozsáhlá posilovna, cardio a workout zóna, horizontální solárium, sauna, horolezecká stěna, Vacushape a dva aerobní sály s pestrým výběrem aerobního a kondičního cvičení, spinningu a TRX lekcí. využít můžete také služeb našeho maséra nebo osobního trenéra.

Od května roku 2010 jsme otevřeli nové Fitness centrum Fit4Fun na nově vybudovaném letním koupališti Flošna v Hradci Králové, kde kromě venkovních vyhřívaných bazénů, tobogánů a skluzavek, můžete využít i Wellness studia, masáží, parní komory, sauny a NeoQi vany. V areálu je i restaurace, bar, bowling a squash.


S důrazem na individuální přístup ke každému klientovi, v příjemném a čistém prostředí se širokou nabídkou kvalitních služeb a s kvalifikovanými instruktory a lektory, je krédem Fitness a wellness clubu Fit4fun Hradec Králové zajistit maximální spokojenost všech svých klientů.


.. nemusíš cvičit sám, můžeš přijít k nám do Fit4Fun


Oficiální stránky: www.fit4fun.cz

Fotogalerie:27 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše