Apartmán se saunou v rodinném penzionu

Rádi bychom Vám představili apartmán se saunou našeho rodinného penzionu "Penzion & Drink Club Restaurant Hradec Králové. Nejdříve bychom chtěli zdůraznit skvělou polohu penzionu, který se nachází nedaleko historického centra na Slezském předměstí.

K penzionu náleží skvělá restaurace nabízející od snídaní, poledního menu až po večeře. Příjemné, útulné posezení s neformální atmosférou, milou a profesionální obsluhou Vám zaručí skvěle strávené chvíle při posezení s přáteli. Kuchař naší restaurace připravuje jídla s láskou a vždy z čerstvých surovin. Šéf restaurace pan Tomáš Jirků Vám namíchá drink nebo načepuje jedno z pěti značek točeného piva a doporučí něco dobrého z jídelního lístku. V případě, že dáváte přednost vínu před pivem, rád Vám nabídne ze široké nabídky vinotéky společnosti Vinofol. Penzion & Drink Club Restaurant pořádá pravidelně "kulturní" akce pro veřejnost. Podívejte se na pár fotografií z té poslední, kterou byla mikulášská párty pro děti a jejich rodiče pod názvem "VÍTEJTE V PEKLE"

Ale zpět k apartmánu.

Apartmán disponuje obývacím pokojem, plně vybaveným kuchyňským koutem včetně spotřebičů, ložnicí, sprchovým koutem s wc, saunou (s příplatkem za použití - spotřeba energií), automatickou pračkou, TV - satelitem, internetovým připojením WiFi, žehličkou s žehlícím prknem. Celková plocha 42 m2. Cena je od 700 Kč za noc.

Cena za pronájem se stanovuje individuálně na základě počtu osob a délky ubytování. Pro firmy nabízíme dlouhodobé pronájmy od 24.000 Kč měsíčně, dle dohody. Pro rezervaci a info volejte na tel. +420 602 336 724 Jiřímu Zadrobílkovi, který Vám rád poskytne veškeré informace ohledně možnostech ubytování a věřte, že se bude snažit Vám vyjít maximálně vstříc.


Navíc můžete nyní využít vánoční slevy na ubytování ve výši 10% která je platná v termínu od 15.12. 2018 do 4.1.2019.


Penzion má k dispozici své vlastní parkoviště opatřené uzamykatelnou bránou. Lze také dobře parkovat v ulici u penzionu. Také Vám nabízí možnost uschování kol, lyží nebo třeba motorky ve vlastní garáži penzionu.

Hradec Králové jako krajské město umožňuje skutečně velké možnosti volnočasových aktivit. Od sportu, kulturních akcí, koncertů, divadla, sportovních zápasů, cyklostezek, památek, rybaření, obřího akvária, zkrátka nač si jen vzpomenete. Pár tipů jsme pro Vás připravili v našem tématickém blogu.


Přejeme Vám krasný den a budeme se těšit, že nás třeba na svých cestách navštívíte.


Za Penzion & Drink Club Restaurant

Jiří Zadrobílek a Tomáš Jirků

19 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše